U bent niet ingelogd.

Overzicht deelnemers

Deze lijst bevat alle mensen die ooit een keer meegedaan hebben met het TourSpel.

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
# Naam M/V Wijze Betaald Ploegwaarde  
1.Ezra Alles(Esssjjjjjjjjj)V C N 
2.Jan Alles(El Cid Campeador )M C J 
3.Tos Alles(Tout ou rien)M B J 
4.Zoé Alles(los más jóvenes)V B J 
5.ZoEzra Alles(TottiKusje)V B N 
6.Jeffrey van Beek(Beek)M B N 
7.Fred Beermann(Scooterman)M B J 
8.Marjolein van den Berg(Van die berg af!)V B J 
9.Liz Bergshoeff(La Grande Boucle )V B J 
10.Stef Berkhout(De Eeuwige Talenten)M B J 
11.Koen Bleijenberg(Groene thee variatie)M B N 
12.R. de Boer(Boertje)M C J 
13.Robert Bos(Bos)M B N 
14.Guus Bruijns(GBruijns)M B N 
15.Loes Bruijns(LBruijns)V B N 
16.Martijn Bruijns(MBruijns)M B N 
17.Willem Bruijns(Bruijns)M B N 
18.Jasper Bulteel(Sterrenteam)M B J 
19.René Burger(Timer)M B N 
20.Tim Burger(Les Gagnants)M B J 
21.John Dekker(JDekker)M B N 
22.Barry van Denzen(Denzen)M B N 
23.Clazien van Denzen(CDenzen)V B N 
24.Jan van Denzen(JDenzen)M B N 
25.Serge van Denzen(SDenzen)M B N 
26.Anouk van Denzen-Breed(Breed)V B N 
27.Rogier Dorant(SONGS CHOICE)M B N 
28.Barry Duijn(Wielerbroek-polder)M G N 
29.Stijn Duin(Met Een Banddikte)M B J 
30.Heleen Fiseler(Fiseler)V B N 
31.Opa Freek Fiseler(OFiseler)M B N 
32.Evfy Gerrits(kannognietfietsen)M B N 
33.Kevin Gerrits(Robert geen zin)M B J 
34.Jeffrey Glorie(Jeffrey)M B J 
35.Nico Glorie(Aces)M B J 
36.Aad Grapendaal(Grapendaal)M B N 
37.Wouter Groen(FC Jaapie )M B N 
38.Hanneke Groenewoud (HG)V B N 
39.Roy Gromme(Roy)M B N 
40.Martijn de Groote(DeGrooteEnVelo)M B J 
41.Ion Guztiak(Euskal Txirrindulari)M B J 
42.Frank de Heer(Winners)M B J 
43.Arjan Heere(Heere)M B N 
44.Piet Heldoorn(Zonder Snoepjes)M B J 
45.Wil Heldoorn(Madness)V B J 
46.Jan Paul Hergarden(F.C. Errug Jammer)M B J 
47.Paul Hergarden(PourMoi)M B J 
48.Julie Hoeben(Mooi land..Frankrijk)V B J 
49.Freerk Jan Hoekstra(TdF-Freerk Jan62)M B N 
50.Bert Holla(Holla)M B N 
51.Jos Holla(Jos Holla)M B N 
52.Toos Holla(Toos)V G N 
53.Bouke Holwerda(Jovival)M B J 
54.Bas van der Horst(Horst)M B N 
55.misja van houten(fastforward)M B J 
56.Lucas Hulshoff(Ploeg-Lucas)M B N 
57.Miranda Janmaat(Luigi)V B J 
58.tineke jippes(Tees-Team)V B N 
59.Henno de Jong(De 3e bal)M B J 
60.Ine de Jong(Dansend de berg op)V B N 
61.Josee de Jong(les Porteurs)V B J 
62.Nienke de Jong(de laatste adem)V B N 
63.Paul de Jong(Paolo)M G N 
64.Renske de Jong(wielrenske)V B J 
65.Richard de Jong(les Corneilles)M B J 
66.Frederieke de Jong-Shamia(Kiryat Shmona )V B J 
67.Dré de Jonge(Jonge)M B N 
68.Ron Kay(Rumsas)M C J 
69.Sjoerd Keizer(Groupe de tête)M B N 
70.Harry Ketting(Ketting)M B N 
71.Richard Keur(Keur)M B N 
72.Niels Kokkeel(NotoriousNiels)M B J 
73.Maartje Komen(Équipe Petit Mars)V B J 
74.Geoffrey Kossen(GEOFF do it!)M B J 
75.Marion Kruk(Cadans)V B N 
76.Niels Kuilman(Kuilman)M B N 
77.Marcel van der Lans(Lans)M B N 
78.Michael van der Lans(RLans)M B N 
79.Hilde de Leeuw(Team Spirit)V C N 
80.Doke Luijckx(The E-Team)V C J 
81.Cees Luttikhuizen(Cluts)M B J 
82.Sander Makkinje(Clan MacKenzie)M B N 
83.MiSiTiMa Rosa Manus(RosaManus)V B N 
84.Erwin Mastenbroek(Ride2Paris)M B N 
85.Arjan de Meijere(iKKe)M B J 
86.Gideon de Meijere(AZ Alkmaar)M B J 
87.Steve Mouthaan(Mouthaan)M B N 
88.Johnny Neervoort(Ploeg-Johnny)M B N 
89.Niels Neuvel(De Machines)M B J 
90.Wim Niesten(wimontour)M B N 
91.Lucia Ojeda(PinkBike)V B J 
92.Renzito Ojeda (Tranquilo Tranquilo)M B J 
93.Jose Ojeda Lerma(Jedas)M B J 
94.Bas van Oosten(Bas-O)M B J 
95.Cees van Oosten(Ploeg-Cees)M B J 
96.Pim van Oosten(weddenopwielrennen)M C J 
97.Erwin van Osch(de lutjebroekers)M B N 
98.Isa van Osch(Team Zijwieltjes)V B J 
99.Martijn van Osch(Fietsumderin)M B J 
100.Max van Osch(Fc de Aanhangfiets)M B J 
101.Tim van Osch(Timmyturnstone)M B N 
102.Trudy van Osch(Tante Pollewop)V C J 
103.Peter Ouwerkerk(Ouwerkerk)M C N 
104.Cor de Pagter(Pagter)M B N 
105.Corry de Pagter(CPagter)V B N 
106.Dave de Pagter(DPagter)M B N 
107.Ron de Pagter(RPagter)M B N 
108.Fred & Jur Peppels(Verdon Team)M C N 
109.Rob Pesch(Pesch)M B N 
110.Rick Pletting(Ploeg-Rick)M G N 
111.Peter Pluimers(Pluimers)M B N 
112.Hans Post(De Ploeg van Post)M B N 
113.Luca Prins(Luca P.)M B J 
114.Martijn Prins(Team Maurice Garin)M B J 
115.willem rekvelt(team jaap spaak)M B N 
116.Rupert de Reuzerups(Reuzerups)M C N 
117.Guda de Rijk(Biospace)V B J 
118.Martin de Rijk(Fietsfan)M B J 
119.Bas van Roermund(Los Pistoleros)M B J 
120.Carlo van Roermund(Altobelli)M C J 
121.Ilse van Roermund(Ilse)V B N 
122.Jankees van Roermund(Yankees)M B J 
123.Kate & Tara van Roermund(Sister Sledge)V B J 
124.Lieke van Roermund(LRoermund)V B N 
125.Mara van Roermund(MRoermund)V B N 
126.Paul van Roermund(Runners)M B N 
127.Peter van Roermund(De Rakkers)M B J 
128.Petra van Roermund(Petroeska)V B N 
129.Silvie & Mara van Roermund(Roermund)V B N 
130.Sylvie van Roermund(Power Sylvie Flower)V G N 
131.Tessa van Roermund(Tessa`s Ploegje)V B J 
132.Ties van Roermund(Los Conquistadores)M B J 
133.Jos van Roermund-Boerlage(Boerlage)V B N 
134.Truus van Roermund-Vrugt(Snelle Vrugt)V B J 
135.Jan van Roon(Baldheaded Wanderers)M B J 
136.Max van Roon(Maximale Mix)M B J 
137.Robin Saers(Team Saers)M B J 
138.Gerard Schavemaker(G-force)M B N 
139.Jasper Schavemaker(Gewoon Rechtdoor)M B J 
140.Lennert Schavemaker(The Lennisters)M B N 
141.Marjan Schilthuizen(MarjanTour)V B N 
142.Mark Schoep(Met thee naar de top)M B J 
143.Aad Schram(AS16)M B J 
144.Aniek Schram((P)aniek in de tour)M B J 
145.Bart Schram(Schram)M C N 
146.Brit Schram(LEK(KER) BANDJE!!!!!)V B N 
147.Jan Schram(Stelletje amateurs!)M B J 
148.Maik Schram(Miguell)M B J 
149.Paula Schram(Mme Égratignure)V B J 
150.ruud schram(achteruit)M B N 
151.Sten Schram(Achteruitfietsers)M B J 
152.Peter Schrijen(Biforte)M B N 
153.Patrick Smit(WC Losse Spaak)M B J 
154.Nik  Stam(hoogmoed)M B N 
155.luuk stratmann(geel-bolletje-groen)M B N 
156.Marie-José Thiemann(M3wielers)V B J 
157.Patrick Thiemann(Waterdrager76)M B J 
158.Roelf van Til(Ploeg-Roelf)M G N 
159.Carina Timmer(Caatjes pedaalhelden)V B J 
160.Lianne Timmer(Girlpower)V B N 
161.Andy Tjon A Tjen(Tjon)M B N 
162.Annemiek Toman(Miek-o-Vitsj)V B J 
163.Rob Toman(BerkenBende)M C J 
164.Jochem van Tongeren(Octave Lapize)M B J 
165.Arjan Uitendaal(AFCA)M C J 
166.Hans Uitendaal(Uitendaal)M C J 
167.Ellen Velzeboer(Ploeg-Ellen)V B N 
168.Jan Velzeboer(Tegenwind)M B N 
169.Map Velzeboer(Map)V B N 
170.Meindert Velzeboer(M et M Peuplier)M B J 
171.Tim Velzeboer(Stips Angels)M B N 
172.Ferry & Sonja Venus(Venus)M C N 
173.Leo Venus(LVenus)M B N 
174.Lex Verbeek(Verbeek)M B N 
175.Dennis Vermeij(Ploeg-Dennis)M B N 
176.Willem de Vet(Vet)M C N 
177.Mathijs Vink(D.Z.P.)M B J 
178.Peter C. Vos(TEAM VOS/SMIT)M B J 
179.Siep Vos(SVos)M B N 
180.Jan Vreeker(Vreeker)M B N 
181.Marco Vreeswijk(Vreeswijk)M B N 
182.Huib de Vries(De hel van Euskaltel)M B J 
183.Menno de Vries(Ploeg-Menno)M B N 
184.Onno de Vries(Vries)M B N 
185.Wout de Vries(De Duitse Krijgers)M B J 
186.Edwin Vrugt(EVrugt)M B J 
187.Jan Vrugt(Nu komt het)M B J 
188.Jesper Vrugt(Jepper)M B J 
189.Lars Vrugt(Slimme Vrugt)M B J 
190.Lars & Jes Vrugt(LJVrugt)M B N 
191.Leon Vrugt(Fruit)M B J 
192.Liza Vrugt(Liza Vrugt)V B N 
193.Mark Vrugt(Mark Vrugt)M B J 
194.MarkSan Vrugt(Marksan)M B J 
195.Richard Vrugt(Patrese)M B J 
196.Sander Vrugt(Sander Vrugt)M B N 
197.Sander14 Vrugt(Sanderssprint)M B N 
198.Patrick Wassenaar(Wassenaar)M B N 
199.Jacqueline de Weerdt(Weerdt)V B N 
200.Garikai van Weydom Claterbos(Chasse patate)M B J 
201.Jelger van Weydom Claterbos(Nooit meer Quintana)M B J 
Einde overzicht
Terug

Inschrijven

Laatste Nieuws

Geen berichten