U bent niet ingelogd.

Klassement van best scorende deelnemers (45 punten en meer)

  Ploeg Jaar Etappe Dagscore
1 Ilse (Ilse van Roermund) 2017 5 57
2 De Machines (Niels Neuvel) 2019 16 56
3 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2015 19 56
4 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2013 6 55
5 kannognietfietsen (Evfy Gerrits) 2017 6 54
6 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2014 18 54
7 les Porteurs (Josee de Jong) 2017 6 54
8 Snelle Vrugt (Truus van Roermund-Vrugt) 2013 20 53
9 (P)aniek in de tour (Aniek Schram) 2019 16 53
10 Van die berg af! (Marjolein van den Berg) 2014 10 53
11 Rumsas (Ron Kay) 2017 6 52
12 kannognietfietsen (Evfy Gerrits) 2017 2 52
13 De Rakkers (Peter van Roermund) 2018 19 52
14 WC Losse Spaak (Patrick Smit) 2013 20 52
15 Winners (Frank de Heer) 2017 2 52
16 De hel van Euskaltel (Huib de Vries) 2017 2 52
17 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2019 4 52
18 Marksan (MarkSan Vrugt) 2017 6 52
19 Rumsas (Ron Kay) 2017 2 52
20 Maximale Mix (Max van Roon) 2019 16 52
21 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2006 1 52
22 De hel van Euskaltel (Huib de Vries) 2017 6 52
23 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2017 2 52
24 iKKe (Arjan de Meijere) 2017 6 52
25 iKKe (Arjan de Meijere) 2017 2 52
26 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2012 7 51
27 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2013 20 51
28 M3wielers (Marie-José Thiemann) 2017 5 51
29 Winners (Frank de Heer) 2017 6 51
30 Marksan (MarkSan Vrugt) 2013 17 50
31 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2017 2 50
32 AFCA (Arjan Uitendaal) 2008 21 50
33 wielrenske (Renske de Jong) 2019 16 50
34 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2008 13 50
35 Patrese (Richard Vrugt) 2015 21 50
36 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2019 16 49
37 Fruit (Leon Vrugt) 2013 20 49
38 Fruit (Leon Vrugt) 2013 17 49
39 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2015 19 49
40 Van die berg af! (Marjolein van den Berg) 2019 16 49
41 Dansend de berg op (Ine de Jong) 2013 17 49
42 Van die berg af! (Marjolein van den Berg) 2019 4 49
43 Dansend de berg op (Ine de Jong) 2013 20 49
44 Marksan (MarkSan Vrugt) 2013 20 49
45 Luigi (Miranda Janmaat) 2013 21 49
46 M3wielers (Marie-José Thiemann) 2017 17 49
47 wielrenske (Renske de Jong) 2018 4 49
48 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2019 4 49
49 El Cid Campeador (Jan Alles) 2019 10 49
50 les Porteurs (Josee de Jong) 2017 2 48
51 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2017 5 48
52 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2019 16 48
53 WC Losse Spaak (Patrick Smit) 2013 17 48
54 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2009 20 48
55 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2019 16 48
56 Rumsas (Ron Kay) 2019 10 48
57 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2007 14 48
58 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2007 8 48
59 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2010 5 48
60 (P)aniek in de tour (Aniek Schram) 2019 7 48
61 De Machines (Niels Neuvel) 2019 7 48
62 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2019 7 48
63 Robert geen zin (Kevin Gerrits) 2019 16 48
64 Sister Sledge (Kate & Tara van Roermund) 2017 6 48
65 M3wielers (Marie-José Thiemann) 2017 9 48
66 De Machines (Niels Neuvel) 2019 4 48
67 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2018 7 48
68 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2019 4 48
69 (P)aniek in de tour (Aniek Schram) 2019 4 48
70 Marksan (MarkSan Vrugt) 2008 6 48
71 Rumsas (Ron Kay) 2019 16 47
72 Sister Sledge (Kate & Tara van Roermund) 2013 6 47
73 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2017 2 47
74 Stelletje amateurs! (Jan Schram) 2019 16 47
75 El Cid Campeador (Jan Alles) 2019 11 47
76 Petroeska (Petra van Roermund) 2019 20 47
77 Maximale Mix (Max van Roon) 2017 10 47
78 Stelletje amateurs! (Jan Schram) 2019 7 47
79 Les Gagnants (Tim Burger) 2017 6 47
80 kannognietfietsen (Evfy Gerrits) 2019 16 47
81 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2013 10 47
82 F.C. Errug Jammer (Jan Paul Hergarden) 2009 11 47
83 Rumsas (Ron Kay) 2009 19 47
84 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2013 20 47
85 Stelletje amateurs! (Jan Schram) 2010 8 47
86 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2013 20 47
87 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2013 6 47
88 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2011 7 47
89 Snelle Vrugt (Truus van Roermund-Vrugt) 2013 8 47
90 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2008 17 47
91 Marksan (MarkSan Vrugt) 2004 2 47
92 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2004 2 47
93 Patrese (Richard Vrugt) 2015 5 47
94 Mme Égratignure (Paula Schram) 2008 17 46
95 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2011 11 46
96 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2012 20 46
97 wielrenske (Renske de Jong) 2018 2 46
98 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2018 1 46
99 Baldheaded Wanderers (Jan van Roon) 2006 1 46
100 M3wielers (Marie-José Thiemann) 2017 13 46
101 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2009 15 46
102 Fruit (Leon Vrugt) 2013 8 46
103 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2011 7 46
104 wielrenske (Renske de Jong) 2011 7 46
105 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2019 16 46
106 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2019 16 46
107 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2009 11 46
108 Winners (Frank de Heer) 2019 16 46
109 Yankees (Jankees van Roermund) 2007 13 46
110 Met Een Banddikte (Stijn Duin) 2019 16 46
111 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2010 11 46
112 HG (Hanneke Groenewoud ) 2019 16 46
113 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2010 20 46
114 Patrese (Richard Vrugt) 2013 12 46
115 GEOFF do it! (Geoffrey Kossen) 2019 20 46
116 Marksan (MarkSan Vrugt) 2017 2 46
117 Fc de Aanhangfiets (Max van Osch) 2015 19 46
118 Snelle Vrugt (Truus van Roermund-Vrugt) 2013 17 46
119 RLans (Michael van der Lans) 2015 5 46
120 Kiryat Shmona (Frederieke de Jong-Shamia) 2017 5 46
121 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2013 20 46
122 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2015 19 46
123 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2017 6 46
124 De 3e bal (Henno de Jong) 2015 19 46
125 Baldheaded Wanderers (Jan van Roon) 2019 16 45
126 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2008 21 45
127 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2014 13 45
128 Miguell (Maik Schram) 2019 16 45
129 AFCA (Arjan Uitendaal) 2008 5 45
130 Altobelli (Carlo van Roermund) 2014 10 45
131 AFCA (Arjan Uitendaal) 2008 12 45
132 AFCA (Arjan Uitendaal) 2008 8 45
133 Mooi land..Frankrijk (Julie Hoeben) 2015 20 45
134 Los Pistoleros (Bas van Roermund) 2015 5 45
135 Los Pistoleros (Bas van Roermund) 2016 6 45
136 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2007 8 45
137 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2017 6 45
138 Fruit (Leon Vrugt) 2006 11 45
139 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2015 20 45
140 Luigi (Miranda Janmaat) 2015 19 45
141 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2014 4 45
142 Les Gagnants (Tim Burger) 2017 2 45
143 Miguell (Maik Schram) 2019 10 45
144 Los Pistoleros (Bas van Roermund) 2012 17 45
145 F.C. Errug Jammer (Jan Paul Hergarden) 2012 20 45
146 wielrenske (Renske de Jong) 2018 7 45
147 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2013 17 45
148 FC Jaapie (Wouter Groen) 2013 15 45
149 Patrese (Richard Vrugt) 2018 1 45
150 Fruit (Leon Vrugt) 2013 15 45
151 Snelle Vrugt (Truus van Roermund-Vrugt) 2013 15 45
152 Luigi (Miranda Janmaat) 2013 12 45
153 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2017 6 45
154 Team Zijwieltjes (Isa van Osch) 2019 4 45
155 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2014 4 45
156 Patrese (Richard Vrugt) 2010 6 45
157 Sister Sledge (Kate & Tara van Roermund) 2017 2 45
158 Gewoon Rechtdoor (Jasper Schavemaker) 2013 20 45
159 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2010 13 45
160 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2015 19 45
161 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2011 3 45
162 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2013 17 45
163 Rumsas (Ron Kay) 2019 4 45
164 Sister Sledge (Kate & Tara van Roermund) 2013 10 45
Einde overzicht
Terug>

Inschrijven

Laatste Nieuws

29-07-2019 / 07u33
Dylan legt het af

Caleb Ewan troeft Dylan af. Garikai en Stijn scoren hetzelfde aantal punten in de laatste etappe en dus wint Garikai het TourSpel.

28-07-2019 / 09u17
Slappe etappe, Kruiswijk 3

Sorry, de algehele directie bezocht gister de Parade in Utrecht en was dus niet in staat om het Spel gister bij te werken.
We hebben gelukkig niet een echte klapper gemist, de Tour Directie in Frankrijk had voor ons de etappe ingekort.
Kruiswijk heeft zijn podium en Petroeska de tweede dagoverwinning.
Bovenin is het nog steeds niet beslist tussen 1,2,3. Vanavond weten we meer.

26-07-2019 / 21u33
Etappe zonder uitslag

Etappe zonder winnaar, alleen voor de algemeen klassementen (geel, groen, bol, wit) zijn uitslagen gepubliceerd. Jammer.
TourSpel doet er niet aan mee en heeft 6 winnaars
Morgen maar weer verder kijken, er is weer slecht weer op komst, dus misschien valt deze Tour de France in het regenwater.
TourSpel blijft hoe dan ook ongemeend spannend, zondag is daar de beslissing.