U bent niet ingelogd.

Klassement van beste jaarscore per deelnemer (400 punten en meer)

  Ploeg Jaar Ereplaats Jaarscore
1 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2013 1 558
2 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2013 2 550
3 Los Conquistadores (Ties van Roermund) 2012 1 549
4 Maximale Mix (Max van Roon) 2017 1 549
5 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2019 1 544
6 Met Een Banddikte (Stijn Duin) 2019 2 542
7 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2012 2 532
8 Rumsas (Ron Kay) 2019 3 531
9 Fietsfan (Martin de Rijk) 2017 2 529
10 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2013 3 525
11 Luigi (Miranda Janmaat) 2013 4 525
12 Los Pistoleros (Bas van Roermund) 2012 3 524
13 Fc de Aanhangfiets (Max van Osch) 2013 5 522
14 Fruit (Leon Vrugt) 2012 4 522
15 Robert geen zin (Kevin Gerrits) 2019 4 521
16 Maximale Mix (Max van Roon) 2019 5 517
17 La Grande Boucle (Liz Bergshoeff) 2019 6 516
18 TEAM VOS/SMIT (Peter C. Vos) 2012 5 511
19 fastforward (misja van houten) 2019 7 510
20 DeGrooteEnVelo (Martijn de Groote) 2019 8 509
21 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2012 6 508
22 D.Z.P. (Mathijs Vink) 2019 9 504
23 Gewoon Rechtdoor (Jasper Schavemaker) 2019 10 501
24 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2017 3 499
25 Baldheaded Wanderers (Jan van Roon) 2012 7 499
26 HG (Hanneke Groenewoud ) 2019 11 493
27 TEAM VOS/SMIT (Peter C. Vos) 2019 12 492
28 Met Een Banddikte (Stijn Duin) 2014 2 489
29 AFCA (Arjan Uitendaal) 2014 1 489
30 Miguell (Maik Schram) 2012 9 489
31 Maximale Mix (Max van Roon) 2012 8 489
32 F.C. Errug Jammer (Jan Paul Hergarden) 2013 6 489
33 Kiryat Shmona (Frederieke de Jong-Shamia) 2017 4 486
34 Boertje (R. de Boer) 2012 10 486
35 De Machines (Niels Neuvel) 2019 13 486
36 Marksan (MarkSan Vrugt) 2013 7 485
37 M3wielers (Marie-José Thiemann) 2017 5 485
38 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2012 11 484
39 Madness (Wil Heldoorn) 2012 12 483
40 Caatjes pedaalhelden (Carina Timmer) 2012 14 483
41 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2012 13 483
42 Los Conquistadores (Ties van Roermund) 2019 14 482
43 Tout ou rien (Tos Alles) 2013 8 480
44 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2019 15 479
45 Tour du Lars (Lars Vrugt) 2019 16 478
46 D.Z.P. (Mathijs Vink) 2013 9 477
47 De Eeuwige Talenten (Stef Berkhout) 2012 15 476
48 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2019 17 475
49 AFCA (Arjan Uitendaal) 2019 18 472
50 Fietsfan (Martin de Rijk) 2014 3 470
51 Gewoon Rechtdoor (Jasper Schavemaker) 2013 10 466
52 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2017 6 466
53 (P)aniek in de tour (Aniek Schram) 2019 19 465
54 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2012 16 465
55 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2019 20 464
56 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2012 18 462
57 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2012 17 462
58 Schram (Bart Schram) 2012 19 458
59 Biopace (Guda de Rijk) 2017 7 457
60 WC Losse Spaak (Patrick Smit) 2014 4 456
61 Luigi (Miranda Janmaat) 2019 21 456
62 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2013 11 455
63 De Duitse Krijgers (Wout de Vries) 2012 20 453
64 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2010 1 453
65 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2013 12 452
66 Yankees (Jankees van Roermund) 2010 2 451
67 Miguell (Maik Schram) 2013 13 450
68 Fc de Aanhangfiets (Max van Osch) 2019 22 449
69 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2018 1 449
70 Los Conquistadores (Ties van Roermund) 2010 3 448
71 El Cid Campeador (Jan Alles) 2019 23 448
72 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2013 14 448
73 Caatjes pedaalhelden (Carina Timmer) 2019 24 447
74 Petroeska (Petra van Roermund) 2013 16 447
75 El Cid Campeador (Jan Alles) 2013 15 447
76 Schram (Bart Schram) 2010 4 446
77 Kiryat Shmona (Frederieke de Jong-Shamia) 2019 25 446
78 The Lennisters (Lennert Schavemaker) 2011 2 446
79 De Rakkers (Peter van Roermund) 2011 1 446
80 Les Gagnants (Tim Burger) 2017 9 444
81 Patrese (Richard Vrugt) 2017 8 444
82 Winners (Frank de Heer) 2019 26 443
83 Los Conquistadores (Ties van Roermund) 2013 17 441
84 AFCA (Arjan Uitendaal) 2013 18 440
85 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2017 10 440
86 Bas-O (Bas van Oosten) 2012 21 440
87 AFCA (Arjan Uitendaal) 2010 5 439
88 GEOFF do it! (Geoffrey Kossen) 2017 11 439
89 Tessa`s Ploegje (Tessa van Roermund) 2019 27 438
90 Stelletje amateurs! (Jan Schram) 2012 22 436
91 wielrenske (Renske de Jong) 2019 28 436
92 De hel van Euskaltel (Huib de Vries) 2014 5 434
93 Met Een Banddikte (Stijn Duin) 2018 2 434
94 AFCA (Arjan Uitendaal) 2012 23 433
95 WC Losse Spaak (Patrick Smit) 2013 19 433
96 Mark Vrugt (Mark Vrugt) 2012 24 432
97 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2017 12 430
98 Petroeska (Petra van Roermund) 2011 3 430
99 Aces (Nico Glorie) 2019 30 429
100 fastforward (misja van houten) 2013 20 429
101 DeGrooteEnVelo (Martijn de Groote) 2018 3 429
102 Mme Égratignure (Paula Schram) 2019 29 429
103 fastforward (misja van houten) 2012 25 429
104 Miguell (Maik Schram) 2019 31 428
105 Les Gagnants (Tim Burger) 2013 21 428
106 AS16 (Aad Schram) 2012 26 427
107 Met Een Banddikte (Stijn Duin) 2017 13 427
108 Gewoon Rechtdoor (Jasper Schavemaker) 2014 6 426
109 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2008 1 426
110 Liza Vrugt (Liza Vrugt) 2019 32 425
111 De 3e bal (Henno de Jong) 2009 1 425
112 Sander Vrugt (Sander Vrugt) 2017 14 425
113 Fc de Aanhangfiets (Max van Osch) 2011 4 424
114 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2013 22 424
115 les Corneilles (Richard de Jong) 2013 23 423
116 de lutjebroekers (Erwin van Osch) 2017 15 422
117 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2019 33 419
118 Petroeska (Petra van Roermund) 2012 27 419
119 Nooit meer Quintana (Jelger van Weydom Claterbos) 2011 5 419
120 Marksan (MarkSan Vrugt) 2008 2 418
121 Tante Pollewop (Trudy van Osch) 2009 2 418
122 De Ploeg van Post (Hans Post) 2015 1 418
123 weddenopwielrennen (Pim van Oosten) 2014 7 418
124 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2015 2 417
125 Schram (Bart Schram) 2013 24 417
126 De hel van Euskaltel (Huib de Vries) 2019 34 417
127 Miguell (Maik Schram) 2017 16 416
128 The Lennisters (Lennert Schavemaker) 2013 25 416
129 Luigi (Miranda Janmaat) 2016 1 416
130 Snelle Vrugt (Truus van Roermund-Vrugt) 2007 1 415
131 Maximale Mix (Max van Roon) 2006 1 415
132 Tout ou rien (Tos Alles) 2019 35 415
133 Altobelli (Carlo van Roermund) 2019 36 415
134 WC Losse Spaak (Patrick Smit) 2019 37 415
135 weddenopwielrennen (Pim van Oosten) 2013 26 415
136 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2013 27 414
137 Robert geen zin (Kevin Gerrits) 2013 28 413
138 Baldheaded Wanderers (Jan van Roon) 2006 2 413
139 Octave Lapize (Jochem van Tongeren) 2017 17 413
140 AS16 (Aad Schram) 2008 3 412
141 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2010 6 412
142 les Corneilles (Richard de Jong) 2012 28 412
143 Winners (Frank de Heer) 2011 6 411
144 Baldheaded Wanderers (Jan van Roon) 2019 38 411
145 Équipe Petit Mars (Maartje Komen) 2017 18 410
146 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2011 7 410
147 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2013 29 409
148 D.Z.P. (Mathijs Vink) 2012 29 409
149 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2019 39 409
150 Luca P. (Luca Prins) 2019 40 409
151 Équipe Petit Mars (Maartje Komen) 2013 30 409
152 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2010 7 408
153 Fietsumderin (Martijn van Osch) 2015 3 408
154 Team Maurice Garin (Martijn Prins) 2013 32 407
155 De 3e bal (Henno de Jong) 2013 31 407
156 Jedas (Jose Ojeda Lerma) 2017 20 407
157 Chasse patate (Garikai van Weydom Claterbos) 2017 19 407
158 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2011 8 406
159 Les Gagnants (Tim Burger) 2019 41 406
160 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2019 42 405
161 TEAM VOS/SMIT (Peter C. Vos) 2013 33 405
162 TEAM VOS/SMIT (Peter C. Vos) 2011 9 405
163 Met thee naar de top (Mark Schoep) 2007 2 405
164 Wielerbroek-polder (Barry Duijn) 2008 4 405
165 De Rakkers (Peter van Roermund) 2012 30 405
166 Los Conquistadores (Ties van Roermund) 2011 10 404
167 Maximale Mix (Max van Roon) 2013 34 404
168 Achteruitfietsers (Sten Schram) 2018 4 404
169 Schram (Bart Schram) 2009 3 404
170 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2016 2 403
171 Jeffrey (Jeffrey Glorie) 2008 5 403
172 F.C. Errug Jammer (Jan Paul Hergarden) 2017 21 403
173 Altobelli (Carlo van Roermund) 2012 31 402
174 Yankees (Jankees van Roermund) 2012 32 402
175 AS16 (Aad Schram) 2013 35 402
176 De 3e bal (Henno de Jong) 2012 33 401
177 Uitendaal (Hans Uitendaal) 2017 22 401
Einde overzicht
Terug>

Inschrijven

Laatste Nieuws

29-07-2019 / 07u33
Dylan legt het af

Caleb Ewan troeft Dylan af. Garikai en Stijn scoren hetzelfde aantal punten in de laatste etappe en dus wint Garikai het TourSpel.

28-07-2019 / 09u17
Slappe etappe, Kruiswijk 3

Sorry, de algehele directie bezocht gister de Parade in Utrecht en was dus niet in staat om het Spel gister bij te werken.
We hebben gelukkig niet een echte klapper gemist, de Tour Directie in Frankrijk had voor ons de etappe ingekort.
Kruiswijk heeft zijn podium en Petroeska de tweede dagoverwinning.
Bovenin is het nog steeds niet beslist tussen 1,2,3. Vanavond weten we meer.

26-07-2019 / 21u33
Etappe zonder uitslag

Etappe zonder winnaar, alleen voor de algemeen klassementen (geel, groen, bol, wit) zijn uitslagen gepubliceerd. Jammer.
TourSpel doet er niet aan mee en heeft 6 winnaars
Morgen maar weer verder kijken, er is weer slecht weer op komst, dus misschien valt deze Tour de France in het regenwater.
TourSpel blijft hoe dan ook ongemeend spannend, zondag is daar de beslissing.